Luys schreef:Zeer fraai, WC! Zit hier eigen inbreng in?
Nee Luys, geen eigen inbreng. Dirk heeft meerdere van dit soort Vulcano's gemaakt en mijn enige vraag was om er zo eentje in 9mm filter-uitvoering te maken.
Het is juist de stijl van Dirk die me erg aanspreekt, in het bijzonder bij zijn Vulcano-modellen. Dan laat ik liever de kunstenaar zijn werk doen en bemoei ik me er niet mee

.
Het enige waar Dirk en ik overleg over hebben gehad was over een zandinsluiting in het hout en hoe daarmee om te gaan (in beeld laten, een ander blok bruyère nemen, andere oplossingen). Ik ben blij dat Dirk hem, na het overleg per e-mail, gewoon glad heeft gelaten, want er is haast niets meer van te zien. En een eerlijk putje in een verder perfecte grain zie ik liever, dan gekunstelde oplossingen.
Het is mijn eerste Claessen pijp, die ik binnenkort thuis krijg, maar ik vrees dat het niet de laatste zal zijn.
