Bedankt! De prijzen vallen me ook meeJanno schreef:Op eBay: http://www.ebay.nl/usr/chiricoangelo
Zijn site: http://pipaciro.weebly.com
Ik vind het mooie pijpen voor een zeer redelijke prijs

Bedankt! De prijzen vallen me ook meeJanno schreef:Op eBay: http://www.ebay.nl/usr/chiricoangelo
Zijn site: http://pipaciro.weebly.com
Ik vind het mooie pijpen voor een zeer redelijke prijs
MilleLuci schreef:Ja hoor, heb een enorm vierkante Winslow gewonnen en een vierkante GiGi! Errruuuggg fijn vierkante smoke!
Op zich niks mis met vierkante pijpen, deze oogtNoneNicer schreef:Tip op marktplaats:
https://link.marktplaats.nl/m1158775266
(En nee, geen links met de verkoper)
BedanktNoneNicer schreef:Tip op marktplaats:
https://link.marktplaats.nl/m1158775266
(En nee, geen links met de verkoper)
Heel mooi!!Kees Flake schreef:Vierkante pijpen ik dacht die heb ik ook eens eentje gemaakt even de foto terug zoeken en ja hoor daar was hij.
Ik dacht toen ik begon vierkant is gemakkelijk maar viel toch tegen zelfde met Meindert die ooit eens een zeskant heeft gemaakt.
Maar toch vind het nog steeds mooi pijpje (blijft kwestie van smaak natuurlijk)
Dank je, mag voorlopig geen meer. Heb reeds 8 pijpen en rook nog niet zolang pijp.Doudeijns schreef:Ik kwam dit tegen: Nog een vierkante pijp van Butz-Choquin
http://www.haddockspipeshop.com/nl/pijp ... panel.html
junksculp schreef:Dank je, mag voorlopig geen meer. Heb reeds 8 pijpen en rook nog niet zolang pijp.Doudeijns schreef:Ik kwam dit tegen: Nog een vierkante pijp van Butz-Choquin
http://www.haddockspipeshop.com/nl/pijp ... panel.html
PrachtexemplaarHuub schreef:Hallo,
Dit pracht exemplaar gemaakt door Erik Nording heb ik een tijdje geleden eens op het Internet gezien.
Nording1.jpg
janneman schreef:Ik vind hoekige pijpen altijd prachtig uitzien, maar elke keer als ik er in een winkel een oppakte werd het nee, toch maar niet.
Het voelt niet echt aan als iets dat je lekker vasthoudt. Misschien geen probleem voor de mensen die een pijp voornamelijk bij de steel vasthouden, maar ik heb toch graag een pijp die lekker in de hand ligt.
De panel-pijpen met 4 of zelfs 8 vlakken zijn voor mij een redelijk alternatief, liggen lekkerder in de hand, maar die hebben het dan weer net niet qua vorm; de scherpe lijnen van een echt hoekige pijp kunnen zo mooi zijn...
Lastig...
Nu heb ik hoofdpijn........robvoorburg schreef:
Ik zie het spagaat, je staat er niet ronduit achter,
maar je bent er ook niet tegen gekant.