Deze is echter te groot om te spreken van een draagbaar exemplaar.
Wat voor mij belangrijk was, is dat deze naast de luie stoel kon staan, zodat ik niet telkens omhoog hoef om een pijpke op te zoeken, dus het werkt nu meteen als bijzet tafeltje.
Als je het deksel opent dan zie je in eerste instantie een ruimte waar een 18 tal pijpen in passen.
Dit is een deksel gemaakt van boardkarton, bekleed met skai, en hierop zijn elastieken banden gemaakt om de pijpen onder te klemmen.
Dit bord is scharnierend gemaakt, en til je dit omhoog dan zie je een vakverdeleing voor blikjes tabak, aansteker etc. en ja ook de nodige voorraad Brandaris is nog aanwezig voor op de dag.
Als je vervolgens alles weer sluit, en je scharniert de complete bovenbak omhoog, zie je aan de onderzijde wederom een met skai bekleed bord waar weer 18 pijpen in/aan passen.
Deze komen dan naar onder te hangen in de ruimte waar de tabak in opgeslagen ligt. (nou ja lag, want de voorraad is bij mij intussen zo groot dat er elders plaats is gezocht voor de grootste bulk tabak)





