The Blues

Leden vertellen hoe ze erop gekomen zijn pijp te gaan roken.
User avatar
Greif
Posts: 59
Joined: 15 Jan 2011 16:27

The Blues

Post by Greif »

De blues, dat moet het zijn geweest. Op ongeveer 17 jarige leeftijd speelde ik samen met een vriend driftig gitaar. Bezeten van de blues waren we en bij dat imago vonden we dat er pijp gerookt moest worden. Gele Sail tabak stopten we in onze pijpen, en lieten onze gitaren huilen dat het een lieve lust was.
Vele jaren later, de blues werd metal, de pijp en later de sigaretten verdwenen en zo kwam ik al rondneuzend op het wereld wijde web de site van Janneman tegen (zoals velen hier). Via marktplaats kocht ik voor een paar tientjes een set van 7 Peterson pijpen. En zo was ik opnieuw verknocht.
Geen fanatieke roker however, ik rook veel minder dan ik me ieder jaar voorneem. Ik ben mij uitsluitend blijven richten op Peterson systeem pijpen en verzamel de silver spigot range. Mijn lievelingspijp blijft echter het meest aftandse pijpje uit de “marktplaats” serie. Op één plek bijna doorgebrand, verdraagt alle tabakken en moet er niet aan denken dat zij er niet meer zou zijn.

Kiske

Re: The Blues

Post by Kiske »

Prachtig!

Dit soort berichten zijn naar mijn mening de pareltjes op dit forum.

Dank!

User avatar
Janno
Posts: 2339
Joined: 29 Aug 2014 00:14

Re: The Blues

Post by Janno »

Eens! Heerlijk dit soort berichten. Weet er alleen nooit zoveel op te zeggen als reactie...

User avatar
Lonny
Posts: 1111
Joined: 07 Feb 2014 15:28

Re: The Blues

Post by Lonny »

Met plezier gelezen.
Bedankt voor het delen van je verhaal!

User avatar
junksculp
Posts: 1617
Joined: 16 Nov 2016 18:27

Re: The Blues

Post by junksculp »

Mooi verhaal, mag je trots op zijn!

User avatar
Bommel
Posts: 15001
Joined: 11 Oct 2009 16:32

Re: The Blues

Post by Bommel »

Geweldige geschiedenis.