Ik heb even een vraagje. Ik was vanmorgen mijn pijp aan het roken, terwijl ik luisterde naar Appetite for Destruction, een cd van Guns n' Roses. Ik rookte op dat moment Peterson De Luxe Mixture. Ondanks dat ik deze tabak ontzettend lekker vind, bedacht ik me dat ik hem toch eigenlijk te zoetjes vond vergeleken bij de muziek die ik op dat moment luisterde.
En toen kreeg ik een idee: Zou het mogelijk zijn om een fabrikant van pijptabak zover te krijgen om te luisteren naar zijn klanten (misschien d.m.v. een enquete) en zo te bepalen wat voor smaken en aroma's ze kunnen waarderen bij het luisteren van een bepaalde muziekstijl. En wie weet, misschien ook wel tijdens het uitoefenen van een bepaalde hobby.
Misschien is het dan wel mogelijk om bijvoorbeeld een Peterson Heavy Metal op de markt te krijgen. Alles is dan toch mogelijk? Jazz, Blues, Classical Music, enz.
Maar misschien ook wel een variant voor het bekijken van een film. Ik denk dan aan een tabak met een popcornsmaak
 Of voor het lezen van een fantasy boek. Ik denk bij fantasy aan een Wizzard pijptabak met de smaak van allerlei kruiden en bosvruchten.
 Of voor het lezen van een fantasy boek. Ik denk bij fantasy aan een Wizzard pijptabak met de smaak van allerlei kruiden en bosvruchten.Wat vinden jullie hiervan? Zin of onzin...?
En als het zinnig is, hoe zou we dit aan kunnen pakken?
 
							



 
 

 vet Heavy Metal Blik
  vet Heavy Metal Blik  |,,|. Rockon
    |,,|. Rockon








 Heb ik per ongeluk de gemoederen van de forumleden
 Heb ik per ongeluk de gemoederen van de forumleden 

